Трійник – це виріб, який відноситься до сполучних елементів. Він використовується під час монтажу трубопровідних конструкцій, де на магістралі є необхідність встановити розгалуження потоку робочого середовища. Трійник сталевий приварний перехідний встановлюють частіше всього при прокладці газо- і нафтопроводу, водопроводу.
Всі сталеві вироби для з’єднання труб розділені на 2 групи. Поділ йде в залежності від показників перерізу патрубків, є
Обидва типи обладнання встановлюють в трубопровідних конструкціях, через які йде транспортування різних середовищ. Частіше за все по ним подають:
Деталь складається з двох основних частин:
Додатково виробники обробляють патрубок теплоізоляційним матеріалом для захисту деталі від перепадів та екстремально низької температури. регламентується цей з’єднувальний виріб нормами ГОСТ (ДСТУ).
Трійники сталеві приварні рівнопрохідні та фланцеві використовуються не тільки в промисловості. Вони необхідні під час монтажу:
Середня маса трійника сталевого приварного знаходиться в діапазоні від 0,19 до 130 кг. Все залежить від типу деталі та призначення.
Приварні моделі трійників з’єднують з магістральною лінією за допомогою зварювального обладнання. Виробники для виготовлення обладнання використовують матеріали, які показали високу стійкість до корозії та інших негативних факторів зовнішнього та внутрішнього середовища. Додатково на останньому етапі виробництва деталь можуть покривати спеціальною емаллю. Сталеві трійники мають довгий строк експлуатації, їх доволі легко можна встановити самостійно в домашніх умовах.
Кожен трійник сталевий приварний розміри має свої, відрізняється також показник довжини, маси, перерізу. Вся ця інформація та необхідне обладнання є в каталозі компанії «Теплоарматура». Користувач може придбати все необхідне для з’єднання труб оптом за вигідною ціною. Для цього достатньо пройти реєстрацію на сайті.
Замовлення комплектують на власних складах компанії. Доставка по Україні займає 2-3 дні. Для оформлення покупки перейдіть до кошику або зателефонуйте за вказаним номером.