Вінницька область
UA

Листовий метал

На даний момент записи відсутні

Сталевий листовий метал – один з найбільш популярних продуктів металопрокату, який активно використовують не тільки на виробництві, але й в будівництві. Під час вибору металу варто враховувати його експлуатаційні характеристики. Може відрізнятися його товщина, вага, фізичні та хімічні властивості.

Характеристики листових металів

Головними характеристиками, які вказують на якість листового металу виступають наступні показники:

  1. Технологія виготовлення. Є металевий гарячекатаний лист, є нержавіючій лист холодної деформації. Гарячекатані варіанті завжди більш популярні. Їх обирають за відмінний набір фізико-хімічних властивостей.
  2. Габаритні значення. Листи відрізняються за товщиною, можуть бути різні показники розмірів, вказаних в квадратних метрах. Стандартні значення прописані в ГОСТ (ДСТУ), але у кожного виробника можуть бути свої окремі категорії товару.
  3. Точність прокату, обрізка кромки, плоскість. Ці характеристики також відрізняються залежності від марки продукту. Виробники пропонують різні металеві листи г/к та холодної деформації.

Окремо варто розглянути марку використаної сталі, наявність додаткової обробки. Є декілька основних видів металевих листів:

  • Гладкий. Поверхня пофарбована, лист може бути різної товщини, розміру. Споживача приваблює зовнішній вигляд товару.
  • Гладкий оцинкований. Після виробництва метал додаткового обробляють цинковим з’єднанням. Це робить його більш стійким до перепаду температури, корозії, подовжує строк експлуатації.
  • Перфорований. Лист обробляють на станку, на поверхні є візерунок з отворів. Метал використовують для оздоблювальних робіт, часто використовують витяжні листи.
  • Нержавіючий. Затребуваний сталевий лист, металобаза використовується для оздоблення, виготовлення різних деталей. Матеріал витримує високі температури, стійкий до корозії.
  • Профільований. Декоративні листи, які часто використовують в якості фасадних, для обшивки даху.

Листовий метал активно використовують в промисловості, як сировину для виготовлення обладнання. Він підходить для будівництва, оздоблення приміщення. Без нього не обходиться кораблебудування, авіація, машинобудування.

Прайс на листові метали

Придбати лист металу оптом можна на сайті компанії «Теплоарматура». Для того, щоб скачати прайс з усіма цінами та позиціями товару – зареєструйтеся на сайті. Постійні оптові покупці можуть розраховувати на гнучку систему знижок, бонуси. Доставка замовлення з власних складів компанії в регіони України займає 2-3 дні. Оформити покупку можна через сайт, по телефону.